Vlastimil Žurek

Dovolte mi, abych se Vám krátce představil


Jako realitní makléř jsem začal působit v roce 2010 u realitní skupiny STING. Zde jsem začínal jako junior makléř a vypracoval jsem se až na managera pobočky v Příbrami. V roce 2013 jsem dostal nabídku na rozvoj realitně-investičního týmu u společnosti M&M reality holding, kde jsem byl v roce 2018 jmenován do pozice regionálního ředitele v oblasti nákupu investičních nemovitostí.


V roce 2020 zakládám vlastní realitní kancelář Zurek Property Investments, s.r.o., kterou v r. 2022 transformuji do společností ZPI REALITY (zprostředkování osobní vlastnictví) a ZPI FINANCE (zprostředkování družstevní vlastnictví). Od 1. 1. 2023 prodávám nemovitosti výhradně přes tyto společnosti a své živnostenské oprávnění na fyzickou osobu jsem tak pozastavil.


Za dobu mé kariéry jsem zprostředkoval přes více jak 100 prodejů nemovitostí převážně ve Středočeském a Jihočeském kraji a v Praze. V této lokalitě se pohybuji nejvíce a mám zde tedy největší přehled.

Zajistím prodej nebo pronájem Vašeho domu, bytu či pozemku a díky zkušenostem s nákupem investičních nemovitostí, si dokáži velmi dobře poradit i s nemovitostmi s právním omezením.

Umím pro Vás vyřešit prodej nemovitosti v exekuci či insolvenci.

Těším se na naší budoucí spolupráci.


Vlastimil Žurek

Váš osobní realitní makléř