CHOTOVINY

Novostavba rodinného domu 5+kk, ulice Lipová, obec Chotoviny

Umístění

Předností domu je mimo jiné i jeho umístění ve velmi klidné části obce v ulici Lipová, kde v sousedství jsou pouze 3 rodinné domy a veškerá potřebná infrastruktura je v docházkové vzdálenosti do 5 minut (škola, školka, obchod, bus). 

Chotoviny leží na dálnici D3, Tábor 8 minut, Praha cca 1 hod, Č. Budějovice cca 40min


Především prostor

Dům je vhodný jak pro rodiny, které vyhledávají dostatek prostoru, tak i pro rodinu s více dětmi, protože nabízí hned 3 stejně velké dětské pokoje. K dispozici je pak "dětská" koupelna se sprchovým koutem a WC. Manželé mají k dispozici ložnici vybavenou kusovým nábytkem a vlastní "manželskou" koupelnu s vanou, sprchovým koutem a WC.


Velká kuchyně

Kuchyně vyrobená na míru navazuje na prostor velkého obývacího pokoje a jídelny, které jsou taktéž vybaveny nábytkem, který je součástí prodeje nemovitosti. Vše sladěno do dokonalého designu. 

Celý prostor je velmi světlý a útulný.


Zahrada kam se podíváš

Terasa o výměře cca 24m2 je celá krytá, takže poskytuje jak příjemný stín, tak i ochranu před možným deštěm a umožňuje prodloužení venkovní grilovací sezony až do podzimních měsíců. 

Atypicky řešená zahrada se vzrostlým ořešákem a více jak 470m2 pak poskytne prostor jak pro budoucí bazén, tak i mnoho místa pro zahradničení.


Topení bez problémů

Při stavbě byly použiti kvalitní materiály, dům je zateplený a jeho sedlová střecha, orientovaná na východ a západ, nabízí velkorysé možnosti pro realizaci FVE. 

Vytápění domu, které je podlahové, zajišťuje jak plynový kotel tak elektrický. Stačí si vybrat výhodnější variantu.

Videoprohlídka


Fotogalerie


Kontaktujte nás

Adresa:

ul. Lipová, Chotoviny

Telefonní číslo:

+420 605 232 246

E-mail:

vlastimil.zurek@gmail.com