Prodej nemovitosti

Provedu Vás realitním obchodem od A do Z.

  1. Nejprve se společně setkáme a probereme Vaše očekávání a požadavky. Pokud přijmete mé pozvání, můžeme se setkat v kanceláři, případně rovnou schůzku spojíme s obhlídkou Vaší nemovitosti. Veškeré dohodnuté postupy si smluvně potvrdíme, aby bylo vše v naprostém pořádku.
  2. Následně se domluvíme na přípravě nemovitosti k focení a natáčení a dohodneme si termín realizace. V daný den dorazím s profesionálním fotografem a s Vaší pomocí připravíme skvělé fotky a video. Nebojte se, účinkovat v nich nemusíte :)
  3. Poté zpracuji veškeré dokumenty a podklady a připravím zakázku do inzercí na realitní servery. Ještě předtím, než jí pustím do světa, oslovím poptávající a nemovitost jim přednostně nabídnu.
  4. Prohlídky rád organizuji hromadně, při tzv. „prohlídkovém dni“. Na tento předem určený den budu směřovat všechny poptávající, které na Vaši nemovitost budu mít a díky správnému načasovaní prohlídek vyvolám u zájemců pocit ztráty, protože není nic horšího, než když si Vaši nemovitost nebudou moci koupit jako první. :)
  5. Jakmile budeme mít zájemce, uzavřu s ním rezervační smlouvu a nechám jej zaplatit BLOKAČNÍ ÚHRADU. Tím zájemce potvrdí svůj opravdový zájem.
  6. Nyní přichází na řadu zajištění financování koupě Vaší nemovitosti. Pokud bude financovat hotovostí, máme téměř hotovo. Pokud bude chtít financovat úvěrem, domluvím zájemci schůzku se svým hypotéčním specialistou a připravíme mu rychlé a bezproblémové financování.
  7. Následné doladění potřebné dokumentace bude již formalita. Kupní a depozitní smlouvy si spolu projdeme, pokud budete potřebovat i s právníkem, není problém. Po načerpání kupní ceny do úschovy vložím kupní smlouvy na katastr nemovitostí a po převodu nemovitosti a vyplacení kupní ceny na Váš účet, doladíme předání Vaší nemovitosti novému majiteli.

Líbí se Vám navrhnutý postup? Dokážete si prodej Vaší nemovitosti takto představit? Pokud ano, jsem tu pro Vás. Stačí, když se mi ozvete prostřednictvím kontaktního formuláře a nebo mi rovnou zavolejte. Těším se na setkání s Vámi.