Nemovitosti
31.3.2021

Rodinný dům 2+kk po rekonstrukci se zahradou na prodej, Předslavice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Předslavice, který prošel náročnou rekonstrukcí a je připravený ihned k nastěhování bez nutnosti jakékoliv další investice.

Dům je o dispozici 2+kk s užitnou plochou cca 70 m2. Přízemí je rozdělené na kuchyňskou a obývací část, dále koupelnu s WC a předsíň. Dřevěné schody umožňují vstup do prostorného podkroví s velkým oknem a výhledem do zahrady.

V domě jsou nové rozvody el., vody a odpadů, vytápění je řešeno elektrokotlem s radiátory v celém domě, nové omítky, štuky, nová střešní krytina, zateplené podkroví, nová fasáda, plastová okna, hydroizolace podlah, krov je ošetřen nátěrem proti škůdcům.

V kuchyňské části je prostorná kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou, el. troubou, digestoří a myčkou. V netradičně pojaté koupelně je rohová vana, toaleta, umyvadlová skříňka se zrcadlem, žebřík na ručníky a vešlo se i místo pro pračku.

Odpady jsou svedené do septiku s čističkou s přepadem do kanalizace, teplou vodu zajišťuje bojler.

K domu náleží zahrada s výměrou 751m2, kde lze pohodlně parkovat a je na novém majiteli zda využije pozemek pro další investici a stavbě velkého RD nebo si zde vytvoří relaxační oázu s pergolou a místem pro rodinné grilování či pěstování.

Z obce Předslavice je vzdálenost do Volyně 6 km, do Vlachova Březí 7 km, do Strakonic 19 km. V obci žije 250 obyvatel , je zde obecní úřad a veškerá občanská vybavenost je v nedaleké Volyni, nebo ve Vlachově Březí.

Pokud hledáte nový domov a místo, kde se budete cítit dobře díky zajímavě řešenému interiéru neváhejte si zavolat o prohlídku. V případě 2 a více zájemců bude vybrán zájemce s nejvýhodnější kombinací ceny a způsobu financování.

Další články