Nemovitosti
25.1.2021

Byt na prodej v Táboře, Pražské sídliště

Nabízím Vám k prodeji nově zrekonstruovaný byt 3+1 s komorou o CP 64 m2 v přízemí panelového domu v atraktivní lokalitě Pražského sídliště.

Zděné jádro, nové rozvody elektřiny, vody, odpadů. Nová kuchyňská linka, plovoucí podlahy, pod podlahou polystyren, sádrokartonový podhled ve vstupní chodbě, kuchyni, koupelně a WC s bodovkami. Připojení vody v rohu kuchyně na lednici z výrobníkem ledu/americkou lednici. Kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, varná el. deska, pečící trouba, myčka, digestoř s odtahem, v horní části skříněk zásuvka na případné umístění mikrovlné trouby. Koupelna s velkým sprchovým koutem s vyzděným sedátkem. WC s umývátkem a bidetovou sprškou. Komora se zavedenou elektřinou do zásuvky. Vedle komory prostor pro vestavnou skříň. Dětský pokoj a kuchyně jsou cloněny venkovním porostem, obývací pokoj, ložnice, komora. Byt má plastová okna se žaluziemi. Před domem velké parkoviště.


Dům již prošel zdařenou revitalizací včetně zateplení, díky čemuž jsou měsíční náklady velmi nízké. K dispozici je také sklepní kóje a kočárkárna.

V blízkosti škola, školka, pošta, nemocnice, nákupní středisko, MHD, nájezd na dálnici. Volné ihned. V případě 2 a více zájemců bude vybrána nejvýhodnější nabídka.

Další články