O mně

Jsem připraven zajistit profesionální realitní služby i Vám

Můj příběh

10+ let

zkušeností v oblasti prodeje, výkupu a investicí do nemovitostí

90+

prodaných nemovitostí v České republice v hodnotě přes 140 mil.

270+

vykoupených investičních
nemovitostí v hodnotě přes 580 mil.

Vlastimil Žurek

Jsem „osobní REALITNÍ makléř“ a pomáhám klientům prodávat nemovitosti nejen na Příbramsku, kde bydlím a kde to velmi dobře znám, ale také v Praze či Středočeském a Jihočeském kraji. Díky zkušenostem, které jsem za roky v realitách nasbíral, Vám budu schopen pomoci téměř v každé situaci.

K realitnímu obchodu jsem se dostal v roce 2010, kdy jsem tehdy, ještě jako makléř „junior“, nastoupil do sítě realitní kanceláře STING, na pobočku v Příbrami. Doba to byla zajímavá, neboť začal díky světové ekonomické recesi padat realitní trh i v Čechách a spousta prodávajících to nerada slyšela…

V některých lokalitách se propadly ceny nemovitostí i o 40-60%, Příbram nevyjímaje. Spousta lidí se dostala do tíživé životní situace a byli nuceni svou nemovitosti prodat. Získat tak „náběr“ (jak se v realitní hantýrce říká získání nemovitosti do prodeje) nebylo zásadně složité, nicméně najít v této době kvalitního kupujícího, který by byl schopný financovat a případně získat úvěr v bance, to byl ten správný makléřský oříšek.

I přes tyto komplikace, se mi dařilo prodávat velmi dobře a proto jsem za 2 roky působení na makléřské pozici prodal klientům desítky nemovitostí. Díky mým výsledkům a postupné specializaci na problematické nemovitosti, přišla v roce 2012 nabídka na vedení této pobočky a tak jsem ke klasické makléřské práci přidal i starost o tým a výsledky pobočky a stal se manažer pobočky. Toto mi přineslo další skvělé možnosti jak zvýšit osobní a profesní růst a mohl jsem úspěšně absolvovat několik různých kurzů a manažerských programů. 

V roce 2013 ke mně přišla velmi lákavá nabídka na rozvoj nové investiční divize od konkurenční realitní kanceláře M&M reality holding, kterou jsem se po několika měsících úvah rozhodl přijmout. Mohl jsem tak daleko více nahlédnout do složitosti zadlužených či jinak problematických nemovitostí a využít nasbírané manažerské zkušenosti. Během následujících 5 let jsem zde vybudoval tým 12 investičních specialistů poboček a v roce 2018 jsem se stal regionálním ředitelem M&M investiční (dceřiná společnost M&M reality holding). 

Každý rok se mi podařilo překonat nastavené pracovní i osobní cíle. Jen pro zajímavost, do května 2020 jsem se svým týmem koupil a prodal přes 280 investičně zajímavých nemovitostí, v prodejních cenách přes 589.000.000,- 

I přes všechny úspěchy i drobné neúspěchy jsem se v polovině roku 2020 rozhodl, že je na čase jít dál a vystoupit ze své zóny pohodlí a jistoty a začít s něčím novým. Proto začínám působit na trhu jako samostatný
"osobní REALITNÍ makléř".

Díky všem zkušenostem věřím, že budu pro Vás správnou volbou při prodeji Vaší nemovitosti a že budete s jednáním a mým osobním přístupem po celou dobu spokojeni. Proto pokud máte zájem se mnou spolupracovat, neváhejte se mi ozvat. Těším se na spolupráci.

Napište mi
Blog

Prohlédněte si poslední novinky

Práce, na kterých jsem v poslední době pracoval nebo zajímavé novinky z realitního světa, na jednom místě.

Více článků